Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава підтримує освіту та заохочує найкращих педагогів, учнів і вчених – Сергій Колебошин

  • 10021
Держава підтримує освіту та заохочує найкращих педагогів, учнів і вчених – Сергій Колебошин

Премії Верховної Ради педагогам, молодим ученим і найуспішнішим учасникам ЗНО, присудження яких парламент підтримав 1 грудня, свідчать, що держава підтримує систему освіти та заохочує найкращих педагогів і учнів.

Про це сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. Він нагадав, що напередодні Верховна Рада присудила премії по 100 тис. грн для 30 найуспішніших учасників ЗНО; 30 премій по 136 тис. грн – молодим ученим; 30 премій по 136 тис. вихователям і педагогам дитсадків, шкіл, закладів професійної освіти та позашкілля.

«Премію для найуспішніших учасників ЗНО з ініціативи «Слуги Народу» започаткувала Верховна Рада нашого скликання. 30 дітей з різних регіонів України отримають по 100 тисяч гривень. Однією з умов для цього є вступ саме до українських вищих навчальних закладів. Таким чином ми підтримуємо нашу систему освіти у непрості часи пандемії, а також заохочуємо найкращих: вчителів, учнів, учених. Це один із декількох ключових факторів, які забезпечують підтримку та розвиток освіти в цілому», – сказав депутат.

Сергій Колебошин додав, що держава не лише заохочує найкращих педагогів преміями, а й поступово підвищує рівень заробітних плат усіх педагогів. Так, із 1 грудня їхні зарплати зросли на 8,4%. Усього ж у 2021 році – майже на 30%.

«На цьому ми не зупиняємося, і робимо все, аби підвищення торкнулося не лише вчителів шкіл, а й дошкілля, професійно-технічної та вищої освіти. Вчора під час виступу в парламенті Президент анонсував, що 2023 буде роком суттєвого зростання заробітних плат для вчителів. А в бюджеті на 2022 рік вперше за роки незалежності сума освітньої субвенції – тобто коштів, за які виплачується заробітні плата вчителям – перевищить 100 млрд грн», – наголосив заступник голови профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy