Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава підтримала крафтових виробників

  • 184
Держава підтримала крафтових виробників

Завдяки законодавчим ініціативам, які ухвалив парламент, крафтярі отримали потужний стимул для розвитку виробництва. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Ігор Марчук.

«Нещодавно Президент підписав ухвалений Верховною Радою законопроєкт, завдяки якому малі виробники дистилятів отримали можливість розвиватися. Ми спростили умови ведення діяльності, скасовували тривалу, дороговартісну атестацію виробництва, зменшили вартість оптової ліцензії, суттєво пом’якшили штрафні санкції та оптимізували звітність», – сказав Марчук.

Він наголосив, що це сприятиме легалізації крафтових винокурень, створенню нових робочих місць та збільшить податкові надходження до бюджетів всіх рівнів.

Також голова профільного підкомітету запевнив, що Комітет ВР з питань економічного розвитку й надалі підтримуватиме крафтовий рух. Зокрема продовжить роботу над дерегуляцією та фіскальними стимулами крафтового виробництва.

«В рамках депутатського контролю ми будемо допомагати розбудовувати нову систему відносин між державою та бізнесом на основі взаємоповаги, довіри й співпраці», – підсумував Марчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy