Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава має бути сервісом та працювати на людей – Олександр Корнієнко

  • 6104
Держава має бути сервісом та працювати на людей – Олександр Корнієнко

Парламент працює над тим, щоб держава сприймалася українцями не як тягар, а як сервіс. Про це під час конференції Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» заявив голова партії Олександр Корнієнко.

«Опоненти нас запитують – яку країну ви будуєте? Народ, обравши Президентом Володимира Зеленського 73% голосами, відповів, яку країну він хоче бачити – це було озвучено у програмі Президента і партії «Слуга Народу». Державна машина має працювати для людей, саме тому ми так багато уваги приділяємо діджиталізації. До речі, це найбільш підтримувана з усіх реформ, особливо молодим поколінням. Держава має перестати бути тягарем, ми робимо її сервісом», – сказав Корнієнко.

За його словами, можливість впроваджувати реформи у країні забезпечує не тільки перша за історію незалежності монобільшість у парламенті, а й широке представництво партії «Слуга Народу» по всій країні – близько 7 тис. депутатів. Всі вони допомагають будувати нову Україну.

«Це країна мирна – як у широкому сенсі, із поверненням всіх територій, для чого ми за 2 роки зробили більше, ніж дехто за 7 попередніх, так і стосовно миру між людьми, партіями, політиками. Ми маємо робити все для спільної мети, співпрацювати, а не сваритися», – зазначив очільник «Слуги Народу».

Корнієнко наголосив, що останні дні роботи парламенту показали, що Президент і монобільшість виступають за те, щоб правила та закони були єдиними для всіх, у тому числі і для олігархів.

«Ми хочемо будувати привабливу країну, куди б приходили інвестори, туристи, наші громадяни, які виїхали за кордон. Причому будувати і на рівні країни, і на рівні кожної ОТГ. Щоб привабливим був в’їзд не тільки в країну, а й в область, обласний центр, кожне село. Ми робимо для цього дуже багато», – сказав Корнієнко.

Він нагадав, що парламент підтримав першу частину судової реформи, яка дозволить у перспективі 2-3 років реально змінити судову систему. А це забезпечить відновлення справедливості для людей і підвищення конкурентоспроможності України для інвесторів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy