Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава має бути сервісом – Олександр Федієнко

  • 5689
Держава має бути сервісом – Олександр Федієнко

Ініціативи парламенту з цифровізації публічних послуг сприятимуть цивілізованим відносинам роботодавців та робітників. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

«Цифровізація – це місточок до цивілізованих відносин робітника, роботодавця і державних установ. Ми повинні створити сервісну цифрову країну для тих, хто сплачує податки, хто надає робочі місця», – вважає депутат.

За його словами, ухвалений у першому читанні законопроєкт № 5495 про режим рaperless, що прирівнює електронні послуги до паперових та забезпечує їхнє автоматичне надання, сприятиме налагодженню такої взаємодії.

«Це закон, який має заборонити державним установам збирати документи у громадян. Держава має бути сервісом, а громадянин взагалі не повинен відчувати на собі вплив державних установ. Чим більше ми запроваджуємо механізмів цифровізації, тим менше буде у подальшому втручання державних установ у роботу підприємств», – зазначив Федієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy