Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава даватиме гранти на навчання в IT-галузі і на створення стартапів

  • 4602
Держава даватиме гранти на навчання в IT-галузі і на створення стартапів

У межах проекту «єРобота» держава надаватиме гранти від 750 тис. грн до 3,5 млн грн для створення стартапів. А ті, хто хоче навчатися в IT-галузі, зможуть отримати стипендії в розмірі до 30 тис. грн.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Програму грантів для стартапів адмініструватиме Український фонд стартапів. Головні критерії фінансування: створення 5 робочих місць, а також акцент на розробці нових технологій та рішень.

Крім того, Кабінет Міністрів запустив програму «Старт в ІТ» — надаватимуть стипендії до 30 тис. грн на навчання й отримання навичок молодшого розробника, дата-аналітика чи графічного дизайнера. Загалом кар’єру в ІТ зможуть розпочати 60 тисяч українців. Загальний бюджет програми складає 1,8 млрд грн.

«Ця програма не для студентів, і не для ІТ-фахівців. Ця програма для людей, які мають попередній досвід роботи, але зараз, наприклад, цю роботу втратили чи перебувають у простої і хочуть опанувати нові навички для нової кар’єри. Держава надає таку можливість. ІТ-вці за останні роки стали справжнім середнім класом в Україні, тож ми зацікавлені в тому, аби їх кількість лише збільшувалася», — зауважив Прем’єр-міністр.

Кошти в межах програми «Старт в ІТ» можна буде витратити лише на оплату школи чи курсів, які визначить Міністерство цифрової трансформації.

Нагадаємо, цього тижня Уряд представив шість грантових програм. Це основа великого проекту «єРобота», який дозволить кожному, хто має бажання, навички та план, запустити власну справу, розширити свій малий або середній бізнес, а також розпочати нову кар’єру. Детальна інформація по кожному з грантових проєктів поступово зявлятиметься у Дії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy