Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дербюджет-2022 треба ухвалити цього тижня – Олександр Корнієнко

  • 6143
Дербюджет-2022 треба ухвалити цього тижня – Олександр Корнієнко

Парламент має встигнути ухвалити Державний бюджет на 2022 рік упродовж поточного сесійного тижня.

Про це під час Погоджувальної ради голів депутатських фракцій і груп заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Проєкт Держбюджету на 2022 рік найближчим часом очікуємо від уряду. Хотілося, щоб на цьому тижні ми встигнули його розглянути. Адже залишати такий законопроєкт на останній парламентський тиждень ризиковано», – наголосив він.

Перший заступник голови ВР також зазначив, що необхідно врахувати в бюджеті пропозиції та потреби місцевого самоврядування.

«7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. У бюджеті на наступний рік ми маємо врахувати побажання і пропозиції самоврядування, наскільки це можливо. Зрозуміло, що все врахувати неможливо. Однак ми маємо робити конкретні кроки назустріч самоврядуванню», – сказав Олександр Корнієнко.

Серед важливих завдань на цей пленарний тиждень він називає ухвалення законопроєктів, що вносять зміни до Держбюджету на 2021-й рік. Зокрема, йдеться про законопроєкт №6298 про виділення з бюджету додаткових 2,5 млрд грн на інфраструктуру. Та №6298 – про спрямування 3 млрд грн на підтримку людей та бізнесу.

Олександр Корнієнко також наголосив на важливості голосування за оголошення позачергових виборів у тих суб’єктах, де цього очікують люди.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy