Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова

Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Персональні сторінки в соцмережах

На фронті і в тилу

Біографія

Народилася 24 березня 1985 року у Донецьку. Магістр біології, закінчила Донецький національний університет. Виконує обов’язки декана біологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса у Вінниці. Член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Керівник робочої групи.
Керівник ГО «Молодіжна ініціатива міст». Брала участь у молодіжних проектах ЄС (Youth in Action, Erasmus+) у Великобританії, Німеччині, Польщі, Азербайджані. Координатор робочої групи з міждисциплінарності Європейської Ради аспірантів та молодих учених у Брюсселі (Бельгія). Викладає в Університеті Вітовта Великого у Каунасі (Литва) на природничому факультеті в рамках програми Erasmus+ Staff Mobility for Teaching. Має диплом Open Science Ambassador (2019). Лауреат Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та самоврядування (2016). Офіційний делегат від України в Європейській раді аспірантів та молодих учених (Eurodoc) (2015-2017, 2019). Стипендіат Президента України (2009-2010).

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy