Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Воронов

Голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Володимир Воронов: Як працюватимуть дитячі садки цієї осені

Чи зможуть батьки водити малюків до дитячого садка? Наскільки там буде безпечно? Чи носитиме їхній малюк маску? У якому випадку садок закриють? На ці запитання відповідає народний депутат Володимир Воронов, голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

  • 24011

Біографія

Народився 23 серпня 1978 року у Макіївці Донецької області. Закінчив Донецький національний університет ім. В. Стуса. Засновник студії графічного і предметного дизайну VoronovDesign. Генеральний директор Міжнародного брендингового агентства Володимира Воронова, яке спеціалізується на створенні та розвитку корпоративної культури й корпоративного брендингу у компаніях і корпораціях. Є автором і дизайнером проекту Mr. Leader, написав книги з мотивації та корпоративного лідерства. Засновник інтернет-спільноти «Донецькі Київські» в соціальній мережі Facebook.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy