Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Фролов

Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

«Декрет для тата»: депутат Павло Фролов про свою відпустку із догляду за дитиною

Більше двох місяців тому в Павла Фролова, народного депутата від «Слуги Народу», народилася донечка. Він першим серед колег взяв відпустку по новому закону про рівні можливості матері та батька на догляд за дитиною, який в народі отримав назву «декрет для тата». Ми розпитали Павла Фролова, чому він вирішив тимчасово змінити роботу у ВР на догляд за дитиною, як взяти таку відпустку та як часто він чує, що догляд за немовлям це жіноча справа?

  • 8007

Біографія

Народився 1 вересня 1976 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «фінанси та кредит», а також юридичний факультет Академії адвокатури України. Головний консультант Апарату Верховної Ради України. Раніше працював у Державному комітеті природних ресурсів України на посаді начальника самостійного Відділу забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та координації законотворчої роботи, в Апараті Верховної Ради України на посадах помічника – консультанта народного депутата України, заступника завідувача секретаріату депутатської фракції, головного консультанта секретаріату Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

 

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy