Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Фролов

Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Павло Фролов про вибори в США

Чим американські вибори відрізняються від українських? За що та за кого голосували американці, окрім президента? Як Україна може використати досвід США? Своїми враженнями ділиться народний депутат Павло Фролов, який працював спостерігачем на виборах Президента США у складі місії Парламентської асамблеї ОБСЄ.

  • 2448

Біографія

Народився 1 вересня 1976 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «фінанси та кредит», а також юридичний факультет Академії адвокатури України. Головний консультант Апарату Верховної Ради України. Раніше працював у Державному комітеті природних ресурсів України на посаді начальника самостійного Відділу забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та координації законотворчої роботи, в Апараті Верховної Ради України на посадах помічника – консультанта народного депутата України, заступника завідувача секретаріату депутатської фракції, головного консультанта секретаріату Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

 

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися