Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк

Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Голова Координаційної ради з проблемних питань у містобудуванні.

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Олена Шуляк про захист інвесторів в нерухомість та доступне житло для українців

Які запобіжники від махінацій в житловій нерухомості планує встановити парламент? Як саме будуть захищені інвестори в нерухомість? Що робити з недобудовами? Та як створити умови, щоб українці могли купувати доступне житло? На ці та інші запитання відповідає заступниця голови Комітету з питань організації державної влади, народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Шуляк.

  • 5975

Біографія

Народилася 24 січня 1976 року в Києві. Закінчила факультет «Економіка й управління в будівництві» Українського транспортного університету. Випускниця Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування.

Пройшла стажування в кращих світових навчальних закладах (серед яких – університет Карнегі Меллона «Tepper School of Business» у США). Понад 10 років обіймала керівні посади у сфері девелопменту нерухомості та будівництва. Віцепрезидент із питань фінансів української філії міжнародної організації Young Presidents’ Organization. Раніше очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти (Ukrainian Building Community).

15 листопада 2019 року призначена представником Кабінету міністрів у Верховній Раді.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися