Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк

Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Голова Координаційної ради з проблемних питань у містобудуванні.

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Олена Шуляк про реформу ДАБІ та нову еру у сфері українського містобудування

В Україні починається довгоочікувана реформа Державної архітектурно-будівельної інспекції: чиновники-хабарники та багатомільярдні оборудки підуть у минуле. Працювати «в темну» стане неможливо, а галузь перейде в цифровізовану, контрольовану, публічну і законну площини. Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5655, який запускає цей процес. Його співавторка, ідейна натхненниця реформи Олена Шуляк детально розповіла, що зміниться.

  • 10593

Біографія

Народилася 24 січня 1976 року в Києві. Закінчила факультет «Економіка й управління в будівництві» Українського транспортного університету. Випускниця Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування.

Пройшла стажування в кращих світових навчальних закладах (серед яких – університет Карнегі Меллона «Tepper School of Business» у США). Понад 10 років обіймала керівні посади у сфері девелопменту нерухомості та будівництва. Віцепрезидент із питань фінансів української філії міжнародної організації Young Presidents’ Organization. Раніше очолювала Наглядову раду Української будівельної спільноти (Ukrainian Building Community).

15 листопада 2019 року призначена представником Кабінету міністрів у Верховній Раді.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy