Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олексій Жмеренецький

Округ №190, Хмельницька область

Голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Олексій Жмеренецький про нові можливості для ринку віртуальних активів

Бонусна картка в супермаркеті, покупка в комп’ютерній грі чи криптовалюта – все це може бути віртуальним активом. Нині їхній обіг в Україні складає 1 млрд грн на день. Проте раніше такого поняття в законодавстві не існувало, а ринок віртуальних активів працював у тіні. Парламент ухвалив законопроєкт №3637 «Про віртуальні активи», який змінює ситуацію. Його співавтор, голова підкомітету ВРУ з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Олексій Жмеренецький розповів, що таке віртуальні активи, як створення легального ринку вплине на економіку та як пересічний українець зможе скористатися віртуальними активами.

  • 11167

Біографія

Народився 28 жовтня 1986 року в м. Ухта, Республіка Комі (Росія). Закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Електронне урядування». Спеціалізується на впровадженні інноваційних технологій. Працює заступником голови правління благодійної організації «Благодійний фонд «КОЛО». Раніше був заступником директора державного підприємства «Національний проект «Чисте місто» з питань запровадження індустріальних парків в Україні.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy