Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Санченко

Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Персональні сторінки в соцмережах

На фронті і в тилу

Біографія

Народився 11 вересня 1988 року у м.Суми.

Закінчив факультет фінансів Міжнародного університету фінансів. Здобув ступінь магістра ділового адміністрування в державному управлінні (MBA in Public Administration) у Міжнародному інституті менеджменту.

Працював заступником начальника відділу молодіжних програм та комунікацій Київського молодіжного центру та був співініціатором створення «Kyiv Free Wi-Fi», а також директором з урядових відносин та корпоративної соціальної відповідальності фестивалю «Atlas Weekend».

Після Революції Гідності став співініціатором інформаційної кампанії «Твій Голос», яка мотивувала молодь бути активними виборцями та користуватися своїм правом голосу.

Олександр Санченко також був експертом Реанімаційного пакету реформ у групі з молодіжної політики. Має диплом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці в номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху».

Зараз є головою громадської ради при фонді «Держмолодьжитло», а також президентом Всеукраїнської асоціації музичних подій.

Обстоює відродження програми пільгового молодіжного кредитування.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy