Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Микита Потураєв

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Микита Потураєв про «Велику реставрацію», нові правила реклами та «холівар за борщ»

Зупинити хаотичну забудову історичних міст, відновити архітектурні пам’ятки, полегшити доступ до публічної інформації, захистити борщ як національний український бренд, зробити «Суспільне» цікавим для глядача, покласти край сексистській рекламі та знімати в Україні кіно світового рівня. Такими є законодавчі плани Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики. Детальніше розповідає голова комітету, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Микита Потураєв.

  • 10912

Біографія

Народився 4 вересня 1970 року у Дніпрі. Закінчив філологічний факультет Дніпровського національного університету. Кандидат політичних наук. Співзасновник Громадської організації «Квантум фьючер лаб». Експерт з комунікацій, політичного і медіаконсалтингу. Займав керівні посади у медіахолдингу Стар Лайт Медіа, був директором Фокус Медіа. Раніше обіймав посаду першого заступника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися