Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Марина Бардіна про декретну відпустку для тата

В європейських країнах батько вже давно має право на декретну відпустку. Настав час подолати гендерні стереотипи і в українському законодавстві. Як саме – розповідає Марина Бардіна, народна депутатка від фракції «Слуга Народу».

  • 2459

Біографія

Народилася 17 грудня 1992 року у Полтаві. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», здобувши ступінь магістра соціології. Вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. З жовтня 2017 року здобуває освіту в Докторській школі ім. родини Юхименків Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «соціологія». Була парламентським інтерном Національного демократичного інституту міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти». Помічниця народного депутата.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy