Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Марина Бардіна

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Марина Бардіна про декретну відпустку для тата

В європейських країнах батько вже давно має право на декретну відпустку. Настав час подолати гендерні стереотипи і в українському законодавстві. Як саме – розповідає Марина Бардіна, народна депутатка від фракції «Слуга Народу».

  • 2292

Біографія

Народилася 17 грудня 1992 року у Полтаві. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», здобувши ступінь магістра соціології. Вивчає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка. З жовтня 2017 року здобуває освіту в Докторській школі ім. родини Юхименків Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «соціологія». Була парламентським інтерном Національного демократичного інституту міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти». Помічниця народного депутата.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися