Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Мар’яна Безугла

Округ №217, м.Київ

Заступник голови Комітету, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Мар’яна Безугла про роботу СБУ після реформи

СБУ - не поліція, але зараз інколи дублює її функції. Після реформи так не буде: зменшаться правоохоронні функції і буде створена велика контррозвідка, що протидіятиме загрозам державної безпеки від інших країн та груп. Які ще зміни чекають на СБУ? Від яких функцій вони звільняться?

  • 283

Біографія

Народилася 17 травня 1988 року у Києві. Закінчила Національний медичний університет ім. О. Богомольця, перший медичний факультет, «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Також закінчила Українську військово-медичну академію за спеціалізацією «Загальна практика – сімейна медицина», Міжнародну програму лідерства Державного департаменту США «Охорона здоров’я та маргіналізовані популяції» та має спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я». Керівник програми «Реформа системи медичного забезпечення Збройних Сил України».

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися