Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Максим Ткаченко

Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ». Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Максим Ткаченко про реєстрацію переселенців, «Кримську платформу» та пожежі на Луганщині

Що змінять у законодавстві для поліпшення прав переселенців? Як влада захищатиме права мешканців окупованих територій? На якому етапі знаходиться розслідування причин пожеж на Луганщині минулого року? Про це розповідає народний депутат від фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко – перший заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

  • 4316

Біографія

Народився 24 січня 1983 року у Луганську. Журналіст з вищою освітою. Продюсер, співзасновник, генеральний директор компанії «Квартал-Концерт» та Літній театр «Морвокзал». Концертний директор відомих зірок українського шоу-бізнесу, співпродюсер українського гурту «Без Обмежень», а також продюсер шоу «Dinner Show Hotel Freedom». Має міжнародний досвід у сфері культури, ідеолог впровадження електронного білету та автоматизації культурної сфери.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy