Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Галина Янченко

Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

Персональні сторінки в соцмережах

Новини та події

Галина Янченко про захист інвесторів, боротьбу з рейдерством та перезавантаження АРМА

Як парламент став «швидкою допомогою» для інвесторів та врятував понад 5 млрд грн інвестицій? Які запобіжники від рейдерства планує встановити ВРУ? Про це, а також про підтримку виробництва електрокарів в Україні, Антикорупційну стратегію на 5 років і перезавантаження АРМА розповідає заступниця голови Комітету з питань антикорупційної політики, голова Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко.

  • 4861

Біографія

Народилася 29 квітня 1988 року у м. Житомир. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», здобула ступінь магістра за напрямком соціологія. Також протягом року навчалась в школі міста Вічіта-Фолс, Техас, США. Активна учасниця Революції Гідності. Голова Ради громадського контролю при НАБУ. Засновниця ГО «Антикорупційний штаб». В 2014-2015 рр. була депутатом Київської міської ради. Працювала аналітиком Центру протидії корупції, співавтор низки аналітичних звітів про корупцію при закупівлях лікарських засобів в МОЗ. Координувала випускників програми студентського обміну серед майбутніх лідерів FLEX, була менеджером дослідницьких та аналітичних програм міжнародної організації Pact та проектів Ялтинської Європейської стратегії. Брала участь в організації п’ятої щорічної зустрічі в Ялті Форуму «Зона вільної торгівлі».

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися