Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Богданець

Округ №163, Тернопільська область

Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Персональні сторінки в соцмережах

На фронті і в тилу

Біографія

Народився 13 липня 1983 року у смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області. Закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Комп’ютерні технології». Заступник генерального директора на агропідприємстві. Учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасник АТО.

21 липня 2019 року обраний народним депутатом України IX скликання від партії «Слуга Народу» за 163 виборчим округом (м. Тернопіль).

Член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі.

Голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих фактів незаконного та неефективного проведення органами державної влади, органами місцевого самоврядування заходів щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції земельних відносин (земельної децентралізації).

Голова міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатська аграрна рада». Співголова Депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак.

За час депутатства став співавтором понад 150 законопроєктів та проєктів постанов. Серед них:

– Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»;

– Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій»;

– Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення цінової стабільності у період дії воєнного стану»;

– Проєкт Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перевищення граничного рівня цін на товари та вартості послуг в умовах воєнного стану»;

– Проєкт Закону «Про внесення змін до статті 70 Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо роботи військово-лікарських комісій)»;

– Проєкт Постанови «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо передачі в безоплатне користування комплексів споруд Почаївської Успенської лаври та Києво-Печерської лаври Православній Церкві України.

Заснував Благодійний фонд Андрія Богданця «Допоможемо разом» у 2020 році для допомоги незахищеним верствам населення під час COVID-19. Фонд надавав допомогу літнім людям та багатодітним сім’ям.

З початку повномасштабного вторгнення Фонд активізував діяльність для допомоги населенню та військовим. Зокрема, Фонд придбав та передав високовартісне обладнання лікарням: рентгенівські флюороскопічні системи, ультразвукові диагностичні системи, операційні лампи та інше.

У 2023 році Фонд реалізує крупний проєкт Freedom Space, в рамках якого облаштовуються укриття в біля 30 школах та дитячих садочків у різних містах України від Тернополя й Хмельницького до Харкова й Запоріжжя. Проєкт фінансує міжнародний донор – Freedom Holding Corp.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy