Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати Європарламенту запевнили українських колег у підтримці України

  • 226
Депутати Європарламенту запевнили українських колег у підтримці України

Підтримка аграріїв, труднощі з експортом, розвиток сухопутних маршрутів та допомога в розмінуванні полів. Ці теми обговорив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду під час зустрічі з представниками Комітету з питань сільського господарства та розвитку села Європарламенту.

Гайду зазначив, що наразі українські аграрії страждають від постійних ракетних обстрілів, зруйновану с/г інфраструктуру тощо.

«Це лише невелика частина проблем нашого аграрного сектору. Однак однією з найголовніших залишається питання труднощів з експортом. Для нас важливо, аби аграрії могли безперешкодно вивозити продовольство, адже це питання стимулювання української економіки та забезпечення продовольчої безпеки», – констатував голова профільного комітету.

Він додав, що необхідно шукати шляхи пришвидшення та спрощення вивезення нашого продовольства.

«Наприклад, контроль вантажів, що рухаються з українсько-польського кордону до литовських портів, проходитиме в пришвидшеній процедурі. А саме – ветеринарний, санітарний та фітосанітарний контроль вантажі проходитимуть безпосередньо в порту Клайпеда», – зауважив Гайду.

За його словами, ще однією великою проблемою для українських аграріїв є замінування земель.

«Великі площі полів забруднені вибухонебезпечними предметами. Тому для українських аграріїв важлива підтримка європейської родини та впевненість у тому, що цивілізований світ буде сприяти посиленню підтримки саме в напрямі гуманітарного розмінування», – відзначив народний депутат.  

Також сторони обговорили процес імплементації європейських норм до українського законодавства, зокрема, у аграрній та земельній сферах. А голова Комітету з питань сільського господарства та розвитку села Європарламенту Норберт Лінс запевнив у подальшій підтримці України в боротьби проти росії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy