Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від «Слуги Народу» звернулися до європейської партії ALDE із закликом підтримати вступ України до ЄС

  • 6494
Депутати від «Слуги Народу» звернулися до європейської партії ALDE із закликом підтримати вступ України до ЄС

Депутати від «Слуги Народу» Вадим Галайчук та Євгенія Кравчук звернулися до європейської партії ALDE із закликом підтримати євроінтеграційний курс України та під час дебатів у Європарламенті підтримати наш вступ до Євросоюзу.

Про це Євгенія Кравчук повідомила, коментуючи підсумки онлайн-зустрічі з представниками партії ALDE.

«Європейський Парламент неодноразово наголошував, що Україна як європейська держава має європейську перспективу та може претендувати на вступ до Європейського Союзу. Ми віримо, що настав час для Європейського Парламенту зробити наступний крок – закликати до невідкладного надання Україні статусу країни-кандидата та негайного пришвидшення приєднання України до Європейського Союзу за спеціальною процедурою», – наголосила вона.

Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС Вадим Галайчук додав, що такий крок буде відповідальним рішенням і потребуватиме багато зусиль та злагодженої роботи народу України та її демократичних інституцій.

«Ми готові до цього адже глибоко переконані, що ви будете разом з Україною та допоможете нам на шляху до набуття повноправного членства в Європейському Союзі», – сказав він.

Крім того, лідери ALDE запропонували надати часткове членство політичній партії «Слуга Народу». А вже згодом Партійне Бюро ALDE прийняло пропозицію про повне членство, що буде обговорено на Раді в Дубліні.

Партія ALDE незмінно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України, засуджує агресивну війну Росії проти України. Раніше партія АЛДЄ підтримала заяву міністрів закордонних справ ЄС, які засудили продовження агресивних дій і погроз Росії проти України та попередили Кремль, що будь-яка подальша військова агресія Росії проти України матиме величезні наслідки та серйозні витрати.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy