Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від «Слуги Народу» сприяють фінансуванню та державній підтримці «Артеку»

  • 9563
Депутати від «Слуги Народу» сприяють фінансуванню та державній підтримці «Артеку»

Народні депутати відвідали Міжнародний дитячий центр «Артек», щоб розв’язати проблемні питання його фінансування та державної підтримки.

Основна проблема «Артеку», який створено на базі колишнього санаторію «Пуща озерна», – це боргові зобов’язання, які залишилися від ліквідованого санаторію.

Тільки у період 2016-2019 років дитячий табір заплатив 9 млн грн боргів. Водночас з урахуванням карантинних обмежень минулого року прибуток дитячого центру склав 330 тис. грн.

До того ж ухвалений у 2019 році інвестиційний проєкт з відновлення інфраструктури табору на 177 млн грн, розрахований до 2024 року, вже другий рік не фінансується.

Шляхи розв’язання цих та інших проблем «Артеку» народні депутати шукали під час виїзного засідання Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.

«В «Артеку» є певні проблеми у зв’язку з переїздом з Криму. На жаль, більшість співробітників залишилися там і фактично «Артек» починає своє друге життя. Наша задача йому допомогти. Адже санаторій, на базі якого працює табір, має застарілу інфраструктуру. Наша мета створити тут сучасну інфраструктуру для оздоровлення, виховання, навчання та відпочинку дітей», – розповів голова комітету Сергій Бабак.

Фінансові проблеми табору загострилися у період локдауну минулого року, коли «Артек» не працював, й тепер депутати намагаються пом’якшити вплив карантинних обмежень – минулих та можливих майбутніх.

«Минулого року у зв’язку з локдауном не було можливості продавати путівки. Тому депутати ініціювали рішення Верховної Ради компенсувати «Артеку» неотримані кошти, зокрема й на зарплату працівникам. У цьому році ми аналізуємо всі проблеми закладу, щоб допомогти цьому табору налагодити роботу і працювати. Щоб він розвивався та виховував таких щасливих дітей, яких ми сьогодні бачили, – розумних та вільних», – додала голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

Депутати поспілкувалися з дітьми та подарували «Артеку» дрон, який придбали за спільні кошти парламентського комітету та Міністерства освіти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy