Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від «Слуги Народу» пропонують зберегти виплати для більшості переселенців

  • 297
Депутати від «Слуги Народу» пропонують зберегти виплати для більшості переселенців

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України підтримав ініціативу продовжити виплати для ВПО. Про це повідомив заступник голови фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко.

Законопроєкт про збереження виплат ВПО до кінця дії воєнного стану розробили члени Тимчасової спеціальної комісії з захисту ВПО – народні депутати від «Слуги Народу» Павло Фролов, Максим Ткаченко, Руслан Горбенко, Сергій Козир та інші.

Документ передбачає продовження виплат у розмірах 3000 гривень для осіб з інвалідністю та дітей, 2000 гривень – для інших осіб.

«Чому важливо продовжити ці виплати до завершення воєнного стану? Тому, що це не лише допомога внутрішнім переселенцям, це наша вдячність тим, хто, попри усі складнощі та виклики, вірить у перемогу України. Перед нами стоїть завдання зробити так, щоб кожен переселенець відчував себе не просто частиною нашого суспільства, але й активним його учасником. Інтеграція потребує часу, і виплати – це допомога у старті нового життя», – зазначив член ТСК, співголова ГО «ВПО України» Максим Ткаченко.

Наразі виплати призначаються терміном на 6 місяців. За оцінками авторів законопроєкту, з 1 березня автоматично виплати будуть продовжені лише 800 тис. з 2,6 млн ВПО.

Розроблений законопроєкт передбачає здійснення виплат до закінчення воєнного стану або до досягнення належного рівня інтеграції ВПО в нових громадах.

Також чітко визначені умови для відмови або припинення виплати щомісячної допомоги. Серед таких умов – повернення ВПО додому, на тимчасово окуповану територію або в зону бойових дій, виїзд за кордон без поважних причин, наявність житла більш ніж 25 кв. м на сім’ю або від 13,65 кв. м на особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy