Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від «Слуги Народу» обговорили з підприємцями Луганщини пільговий режим ведення бізнесу

  • 6201
Депутати від «Слуги Народу» обговорили з підприємцями Луганщини пільговий режим ведення бізнесу

Народні депутати Максим Ткаченко і Руслан Горбенко разом з віце
прем’єром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Іриною Верещук у Сєвєродонецьку обговорили з представниками малого і середнього бізнесу законопроєкт № 6403. Він передбачає пільговий режим ведення бізнесу на Донбасі.

«Мова йде про те, що бізнес на всій підконтрольній території Луганської та Донецької областей отримає податкові та митні пільги на 5 років. І ще додатково 5 років пільгового режиму передбачені для підприємств, розташованих у громадах поблизу лінії розмежування. Це про створення робочих місць та залучення інвестицій», – пояснив автор законопроєкту, депутат від фракції «Слуга Народу» Руслан Горбенко.

За його словами, основний законопроєкт, який передбачає створення території пріоритетного розвитку у Донецькій та Луганській областях, попередньо погоджений з профільними міністерствами. Ще три законопроєкти, які вносять зміни до митного, податкового та бюджетного кодексів, зареєструють наступного тижня.

«Ми вислухали підприємців, їхні зауваження та побажання до основного законопроєкту і будемо вносити відповідні зміни та погоджувати з профільними міністерствами. Сподіваюся, нас у цьому підтримають голови профільних парламентських комітетів. З урахуванням того, що під законопроєктом підписалися 89 народних депутатів з більшості фракцій, у парламенті є підтримка цієї ініціативи», – сказав Горбенко.

Заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко прогнозує, що парламент ухвалить законопроєкт про територію пріоритетного розвитку у першому кварталі 2022 року.

«Зустрічі з підприємцями дозволяють до кінця зрозуміти, що потрібно бізнесу, щоб він розвивався не на папері, а реально. Наступного тижня до парламенту вносимо три законопроєкти і будемо розглядати їх пакетом разом з основним законопроєктом № 6403. Сподіваюся, що у першому кварталі 2022 року вони будуть ухвалені і почнуть діяти з другого півріччя 2022 року», – сказав Ткаченко.

Він переконаний, що це дозволить створити своєрідний «пояс успішності» та передумови до залучення на підконтрольні території людей по той бік лінії розмежування.

Зі свого боку віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук запевнила у своїй підтримці цієї ініціативи.

«Ми говоримо про довгострокову перспективу проєкту, а не про ефект прямо тут і зараз. У бізнеса Донецької та Луганської областей мають бути конкурентні преваги, тому що він працює у зоні підвищеного ризику. Тут важко залучити кредити, інвестиції, адже все це впливає на конкурентоздатність. А ми маємо допомогти розвивати малий та середній бізнес на цих територіях», – зазначила Верещук.

Подробиці про законопроєкт № 6403 читайте в інтерв’ю Руслана Горбенка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy