Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від «Слуги Народу» домоглися повернення Анатолія Куртєва на посаду секретаря Запорізької міськради

  • 5416
Депутати від «Слуги Народу» домоглися повернення Анатолія Куртєва на посаду секретаря Запорізької міськради

Депутати від фракції «Слуга Народу» у Запорізькій міській раді домоглися
поновлення Анатолія Куртєва на посаду секретаря міськради.

«Поновлення на посаді секретаря Анатолія Куртєва – це наша спільна перемога. Більше чотирьох місяців ми боролися та відстоювали свою думку. Це велика робота, яка передбачала і комунікацію з місцевою владою, депутатами. З усіма ми будували конструктивний діалог», – повідомили у фракції.

Нагадаємо, що конфлікт між міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком та Анатолієм Куртєвим розпочався ще у червні цього року.

Міський голова звільнив секретаря Запорізької міськради, депутата від фракції «Слуга Народу» Анатолія Куртєва через неправильно заповнену декларацію.

Представники фракції «Слуга Народу», секретар міської ради та інші депутати не погодилися з цим рішенням і подали позов до суду. Ці дії міського голови об’єднали представників інших фракцій між собою й почалося бойкотування сесій, які намагався провести Володимир Буряк.

Запорізький окружний адміністративний суд задовільнив заяву про забезпечення позову Анатолія Куртєва і зупинив дію розпорядження Запорізького міського голови «Про дострокове припинення повноважень секретаря Запорізької міської ради та звільнення Куртєва Анатолія Валентиновича з посади секретаря Запорізької міської ради».

Третього вересня вдалося зібрати позачергову сесію міської ради, де міський голова Володимир Буряк та інші депутати поновили секретаря міськради Анатолія Куртєва на посаді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy