Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати від опозиції зривали отримання суспільством інформації у «справі вагнерівців» – Мар’яна Безугла

  • 10957
Депутати від опозиції зривали отримання суспільством інформації у «справі вагнерівців» – Мар’яна Безугла

Сьогодні, 20 вересня, народні депутати від «Європейської солідарності» та «Голосу» здійснили свідому спробу зірвати отримання парламентом, медіа та суспільством реальної інформації у «справі вагнерівців». Вони незаконно увірвалися під час чергового засідання Тимчасової слідчої комісії з розслідування дій високопосадовців проти суверенітету України, що наразі розглядає цей кейс. Про це заявила очільниця ТСК, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Мар’яна Безугла.

За її словами, ці дії мають усі ознаки порушення закону України про державну таємницю.

«У приміщення, де мало відбутися заслуховування колишнього керівника ГУР МОУ Бурби, увірвалися народні депутати, які не є членами ТСК. Зловживаючи своїм статусом та не перебуваючи в складі комісії, вони відмовилися покинути приміщення, незважаючи на відповідні зауваження від мене як голови комісії та членів ТСК», – зазначила Мар’яна Безугла.

Вона звернула увагу, що під час заслуховування розглядалася інформація з грифом «таємно».

«Це приміщення спеціально обладнане та охороняється для того, щоб виключити витік таємної інформації. Отже, зловживаючи статусом, народні депутати з «Європейської солідарності» та з «Голосу» зірвали проведення заслуховування таємної інформації і намагалися перетворити дуже чутливе для безпеки України засідання на політичне шоу, яке зараз намагаються продовжити у медіа», – сказала вона.

Очільниця ТСК вбачає у цьому дії, що містять ознаки навмисного порушення законодавства. А тому підготує та спрямує до ДБР відповідне звернення.

«Хочу ще раз звернути вашу увагу на поведінку окремих представників опозиції. Багато разів я запрошувала представників опозиції приєднатися до ТСК у якості її учасників. Вони відмовляються і висувають в якості головного аргументу нібито упередженість. Але ж і запрошували їх до складу ТСК, оскільки їхня участь у розслідуванні є кращим запобіжником упередженості. Вони відмовилися це робити», – наголосила вона.

Мар’яна Безугла розцінює такі раптові появи як свідомі спроби зірвати планову роботу ТСК та як політичний саботаж.

«У мене питання, а для чого знадобилося зривати роботу ТСК? Чого ви боїтеся? Питання, вважайте, риторичне, якщо пригадати, що Петро Порошенко взагалі відмовився дати свідчення комісії, а натомість почав засилали сюди тих, хто намагається зірвати роботу. Засідання продовжиться відповідним чином. Дату і час повідомлю окремо», – зазначила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy