Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати «Слуги Народу» привезли допомогу постраждалим від пожеж на Луганщині

  • 6377
Депутати «Слуги Народу» привезли допомогу постраждалим від пожеж на Луганщині

За ініціативою народних депутатів від фракції «Слуга Народу» Максима Ткаченка та Руслана Горбенка постраждалим від минулорічних пожеж на Луганщині роздали одяг, саджанці плодових дерев та продуктові набори.

«Я вдячний всім, хто відгукується на наше прохання та допомагає людям, які постраждали під час трагедії – минулорічних масштабних пожеж у Луганській та Донецькій областях. Напередодні річниці тих страшних подій ми привезли одяг, продукти та саджанці плодових дерев, що просили мешканці», – розповів заступник голови фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко під час відвідування села Воронове, постраждалого від пожеж.

За його словами, допомогу забезпечують меценати та представники бізнесу з усіх куточків країни. Крім того, до допомоги активно долучаються і народні депутати від фракції «Слуга Народу».

«Багато моїх колег по фракції також включилися у допомогу. Це дуже багато людей: Андрій Холодов, Сергій Іонушас, Павло Фролов, Владлен Неклюдов, Володимир Воронов, Артем Культенко, Андрій Стріхарський – всі вони допомагають найнеобхіднішим, насамперед будівельними матеріалами», – засвідчив Ткаченко.

Він запевнив, що депутати й надалі опікуватимуться долею постраждалих від пожеж на Луганщині та Донеччині.

Також Максим Ткаченко та Руслан Горбенко взяли учать у відкритті пам’ятного знаку загиблим від пожеж у Вороновому, який встановлено за їхнього сприяння та за підтримки БФ «За Луганщину» на прохання мешканців села.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy