Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях, на радіо і ТБ

  • 1214
Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях, на радіо і ТБ

Заборонити публічне виконання російських пісень, а також їхнє використання на радіо і ТБ. Відповідний законопроєкт №7273-д народні депутати зареєстрували у Верховній Раді.

Про це заявив співавтор ініціативи, голова підкомітету з питань музичної індустрії Олександр Санченко.

За його словами, закон має дві основні цілі.

«По-перше, він повністю та безстроково обмежить присутність творчості російських артистів в українському просторі, в тому числі заборонить публічне виконання російських пісень, а також на радіо і ТБ. А по-друге, сприятиме збільшенню українського музичного контенту через збільшення квот на радіо, а також через запровадження поняття національного музичного продукту, який в майбутньому підтримуватиметься грантами Українським культурним фондом», – наголосив депутат.

Заборона не поширюватиметься на російських співаків, які входять до Переліку музичних виконавців, що засуджують агресію проти України. Заява про включення до відповідного переліку подається до Служби безпеки України. А вестиме й оновлюватиме перелік Рада національної безпеки та оборони.

«Цей закон – вагомий внесок у нашу спільну боротьбу за збереження власної ідентичності! Тому сподіваємося на підтримку парламенту», – зауважив Олександр Санченко.

Крім того, законопроєктом пропонується:
• збільшити до 40 % частку пісень державною мовою при здійсненні радіомовлення;
• збільшити до 75% добового обсягу ведення передач, у тому числі новинно- аналітичних блоків, розважальних передач (дикторами, ведучими радіопередач) державною мовою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy