Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати пропонують конфісковувати майно колаборантів на користь громад

  • 2189
Депутати пропонують конфісковувати майно колаборантів на користь громад

Народні депутати пропонують передавати кошти з продажу конфіскованого майна колаборантів до бюджетів громад, де розміщене це майно. Відповідні законопроєкти №7256 і №7257 днями зареєстрували у Верховній Раді.

Про це розповів співавтор законопроєктів, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін.

Він пояснив, що нещодавно парламент посилив відповідальність за колабораціонізм – тепер за це передбачено позбавлення волі на строк від 10 до 15 років з можливою повною конфіскацією майна.

«Нові законопроєкти пропонують, щоб у разі, якщо суд ухвалює рішення про конфіскацію майна пособника країни-агресора – кошти з продажу цього майна переходили у бюджет громади, де воно безпосередньо розміщене. Ці гроші можна буде використати на подальшу відбудову зруйнованих або пошкоджених об’єктів інфраструктури та житлового фонду у громадах», – пояснив Віталій Безгін.

Народний депутат наголосив, що колаборанти, котрі співпрацюють з країною-агресором, завдають шкоди як загальному стану обороноздатності держави, так і територіальним громадам зокрема, що в результаті завдає шкоди місцевій інфраструктурі та створює додаткові ризики для життя і здоров’я українців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy