Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати проголосували за фінансову підтримку аграріїв

  • 9410
Депутати проголосували за фінансову підтримку аграріїв

Депутати проголосували у другому читанні та в цілому за законопроєкт №3205-2, який передбачає фінансову підтримку аграріїв через Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

«Це про доступ до кредитних коштів, за які український фермер нарешті зможе викупити землю і обробляти її з високою ефективністю. Фонд гарантування зробить кредити значно дешевшими, тому що буде пропонувати портфельні гарантії, які банк використовуватиме як основну заставу», – розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Роксолана Підласа.

Фонд спростить доступ до фінансування малим фермерським господарствам, які обробляють до 500 га землі, полегшить для них отримання кредитів та стимулюватиме банки співпрацювати з фермерами.

За словами народного депутата від фракції «Слуга Народу», голови Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського, Фонд надаватиме гарантії в обсязі до 50% непогашеної суми основного боргу.

Також він зазначив, що у законопроєкті передбачені запобіжники, щоб уникнути зловживань.

«Не можуть бути учасниками програми компанії, акціонерами, членами або кінцевими бенефіціарами яких є громадяни Росії, а також особи, пов’язані із терористичними організаціями. Також у цьому списку ті, хто перебуває під дією санкцій, і пов’язані з ними особи. Крім того, Фонд не буде підтримувати компанії, кінцевого власника яких неможливо встановити, ним є іноземна держава або він зареєстрований в офшорних зонах», – пояснив очільник аграрного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy