Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати планують передати державні землі громадам

  • 12394
Депутати планують передати державні землі громадам

Парламент розгляне законопроєкти, що передбачають передачу земель державної власності у громади.

Законопроєкти № 2194 та 2195 завершують земельну реформу, передають державну землю за межами населених пунктів до комунальної власності громад та реформують систему управління у сфері земельних відносин.

«Закони достатньо прості. Перше – це передача повноважень розпоряджатися землею від Держгеокадастру до місцевих громад. Друге – спрощення землеустрою, яке треба було робити вже давно. Третє – питання, як реалізуються першочергові права орендарів та інших осіб в умовах ринку землі. Четверте – яким чином місцева громада може здати в оренду або іншим чином розпорядитися землею. Встановлюється, що це можна зробити через електронний аукціон», – пояснив голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

У разі ухвалення законопроєкту будуть скасовані штучні обмеження для громадян та бізнесу у веденні господарської діяльності на землі.

На ухвалення цього законопроєкту чекають й територіальні громади, які мають повною мірою розпоряджатися землею, що знаходиться в їхніх межах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy