Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати напрацюють дорожню карту для вдосконалення роботи старост

  • 5438
Депутати напрацюють дорожню карту для вдосконалення роботи старост

Народні депутати від «Слуги Народу», експерти в галузі децентралізації та Всеукраїнське об’єднання старост напрацюють дорожню карту для вдосконалення роботи на місцях.

Про це йшлося під час їхньої спільної зустрічі у Києві 26 листопада, де зібралися старости з усіх куточків країни.

Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін сказав, що подібний формат співпраці дозволяє краще зрозуміти проблеми, з якими стикаються старости на місцях, та спільно напрацювати шляхи їхнього вирішення.

Зокрема, учасники обговорили питання вручення повісток про призов на строкову службу, допорогових закупівель, нотаріальних дій.

«Це дуже важлива зустріч, де старости з усіх куточків України можуть поспілкуватися з нардепами, обговорити нюанси в їхній роботі, що потребують вдосконалення. Інституція старост розвивається, і це чудово. Від дискусій ми перейшли до вирішення конкретних питань, що впливають на життя громадян», – зазначив Віталій Безгін.

Член Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Аліксійчук додав, що народні депутати можуть покращити законодавчу базу, аби старости мали змогу ефективніше виконувати покладені на них функції та отримали інструменти, котрих їм не вистачає в роботі.

«Ми сформуємо дорожню карту, внаслідок роботи з якою імплементуємо необхідні точкові законодавчі зміни. Така співпраця та комунікація органів місцевого самоврядування з народними депутатами неодмінно дасть плоди у вирішенні проблем і покращенні законодавства», – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, в липні парламент в цілому ухвалив законопроєкт №4535 щодо розвитку інституту старост. Він дозволив старостам надавати адміністративні послуги мешканцям громад. А статус старости як службовця місцевого самоврядування підвищився з 6-го до 5-го рангу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy