Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати місцевих рад Вінниччини звернулися до НАТО із закликом закрити повітряний простір над Україною

  • 6678
Депутати місцевих рад Вінниччини звернулися до НАТО із закликом закрити повітряний простір над Україною

У Вінницькій міській і обласній раді та по всій території області відбулися термінові сесії, на яких депутати підтримали звернення до НАТО із закликом про закриття повітряного простору над Україною.

Звернення адресоване президентові США, президентові Франції, канцлеру Німеччини, прем’єр-міністру Великобританії, генеральному Секретареві НАТО, урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу всіх держав НАТО.

«Діяти треба негайно! Уже в перші дні конфлікту було зафіксовано використання заборонених світовою спільнотою бойових засобів. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання НАТО», – наголосив очільник Вінниччини та депутат міської ради від партії «Слуга Народу» Сергій Борзов.

Відповідне звернення до країн НАТО одностайно підтримали депутати у Вінницькій міській та обласній, Теплицькій, Піщанській, Хмільницькій, Гайсинській, Тульчинській, Ладижинській, Іллінецькій, Шаргородській, Бершадській, Джулинській, Тростянецькій, Крижопільській, Козятинській, Ямпільській, Літинській, Жмеринській, Северинівській, Барській, Могилів-Подільській та в інших радах.

«Україна бореться за свою державність, свою землю і свій народ. Спільна трагедія й терор від ідеологів “русской весны” згуртували нашу націю, як ніколи. Ця війна є боротьбою за існування таких понять, як повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та права людини для всього світу. Від вас ми вимагаємо лише єдиного: ЗАКРИТИ ПОВІТРЯНИЙ ПРОСТІР НАД УКРАЇНОЮ! Щоб ворог не міг більше накривати наші міста й села з неба, а рідна земля допоможе нам вигнати окупантів назад, у їхнє лігво!», – зазначено у зверненні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy