Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати місцевих рад від партії «Слуга Народу» серед нагороджених Президентом

  • 466
Депутати місцевих рад від партії «Слуга Народу» серед нагороджених Президентом

Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня місцевого самоврядування. У списку нагороджених 17 місцевих депутатів від політичної партії «Слуга Народу».

Представників місцевої влади нагородили за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, громадянську мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану та вірність українському народові.

Серед нагороджених:

1. Євдокимов Віктор Валерійович – ректор Державного університету «Житомирська політехніка», депутат Житомирської міської ради.

2. Левченко Олександр Миколайович (посмертно) – Обухівський міський голова, Київська область.

3. Глухманюк Геннадій Григорович – Могилів-Подільський міський голова, Вінницька область.

4. Діденко Григорій Віталійович – голова Одеської обласної ради.

5. Ігнатенко Євгеній Олександрович – заступник голови постійної комісії Миколаївської обласної ради.

6. Пересунько Сергій Миколайович – Широківський сільський голова Баштанського району, Миколаївська область.

7. Рисцов Анатолій Васильович – депутат Богодухівської міської ради, начальник Богодухівської районної військової адміністрації, Харківська область.

8. Ромах Володимир Іванович – депутат Барвінківської міської ради, начальник Лозівської районної військової адміністрації, Харківська область.

9. Соболевський Юрій Валентинович – перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради.

10. Усов Володимир Вікторович – депутат Дергачівської міської ради, перший заступник начальника Харківської районної військової адміністрації.

11. Ямщикова Катерина Леонідівна – депутатка Полтавської міської ради, заступник директора Полтавського краєзнавчого музею.

12. Карапетян Юрій Володимирович – Комишуваський селищний голова Запорізького району, Запорізька область.

13. Яровой Андрій Ігоревич – депутат Кіровоградської обласної ради.

14. Мінаков Сергій Іванович – Есманський селищний голова Шосткинського району, Сумська область.

15. Торяник Микола Іванович – Хотінський селищний голова Сумського району, Сумська область.

16. Дмитренко Олена Борисівна – голова Чернігівської обласної ради.

17. Семенуха Роман Сергійович – заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy