Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати місцевих рад Львівщини закликають закрити небо над Україною

  • 6788
Депутати місцевих рад Львівщини закликають закрити небо над Україною

Львівська обласна рада, районні, міські, сільські та селищні ради Львівщини скерували відкрите звернення до урядів країн-членів НАТО, президентів США та Франції, канцлера Німеччини та прем’єр-міністра Великобританії, послів усіх держав світу, мерів міст-побратимів та всіх людей доброї волі щодо негайної необхідності закрити повітряний простір над Україною.

«Унаслідок обстрілів українських міст військовою авіацією Росії загинули сотні мирних мешканців України, десятки невинних дітей. Ворог знищує інфраструктуру країни, руйнуючи житлові будинки. Однак під загрозою безпека не лише України – російські війська злочинно обстріляли найбільшу в Європі атомну електростанцію, яка розташована в Запорізькій області. Одне неправильне потрапляння бомби – і вони спричинять світову катастрофу», – наголосив заступник голови Львівської обласної ради та депутат від «Слуги Народу» Юрій Холод.

За його словами, місцеві ради Львівщини солідарні з Верховною Радою та Президентом України, тому закликають НАТО закрити небо над Україною, щоб врятувати тисячі українців і вберегти світ від ядерного вибуху.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy