Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутати ініціюють збільшення крафтового виробництва в Україні до 10%

  • 14365
Депутати ініціюють збільшення крафтового виробництва в Україні до 10%

План реформ в аграрному секторі, який депутати презентували під час Великої фракції «Слуги Народу» у Трускавці, передбачає розвиток локального сільгоспвиробництва.

Депутати пропонують врахувати у Плані трансформації країни низку реформ в аграрному секторі, зокрема збільшення крафтових продуктів харчування на внутрішньому ринку до 10% до 2023 року.

Крім того, нардепи пропонують трансформувати вимоги до закупівель продуктів харчування через сервіс «Прозорро» під крафтових локальних виробників.

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко наголошує, що ця важлива ініціатива допоможе розвитку регіонів та країни загалом. Зокрема про це він сказав на нещодавній зустрічі з крафтовими виробниками на Тернопільщині, яка має стати першою крафтовою областю України.

«Кожен регіон має свою специфіку, і цю специфіку потрібно навчитись використовувати. Кожна область України також має шукати свої сенси. З маленьких історій складається велика історія країни», – переконаний очільник «Слуги Народу».

У якості прикладу успішного розвитку крафтового виробництва на Тернопільщині Корнієнку представили Козівську ремісничу броварню, виноробню Father’s Wine, равликову ферму «Дідо Джозеф», підприємство «Копичинецькі ковбаси», а також путівник по крафтових локаціях України «Дороги гурманів».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy