Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутатка Київради від «Слуги Народу» очолила Національний авіаційний університет

  • 184
Депутатка Київради від «Слуги Народу» очолила Національний авіаційний університет

Обов’язки ректорки НАУ буде виконувати Ксенія Семенова, депутатка Київської міської ради від фракції «Слуга Народу». Міносвіти ухвалило таке рішення на основі рекомендації Наглядової ради. Вперше за всю історію університету його очолила жінка.

«Я, вважайте, спадкова освітянка, знаю, що таке атмосфера наукового пошуку з дитинства, і що таке ГВФ теж знаю з дошкільного віку. Але я не людина цієї системи. Я не розумію цінності формальних титулів, за якими нічого не стоїть, жорсткої ієрархії, статусності, недоречної бюрократії, приписування в статті авторів, які нічого не писали, плагіату», – зауважила Семенова.

За її словами, позиція держави – зробити добрий інженерний університет. З боку уряду цей проєкт координує Віце-прем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Тепер величезна кількість професіоналів і випускників НАУ готові долучитися до реформи університету. Є люди всередині, на яких не страшно опертися. Все має вийти», – підсумувала Семенова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy