Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутат пояснює: Павло Фролов про допомогу ВПО

  • 297
Депутат пояснює: Павло Фролов про допомогу ВПО

З початку повномасштабного російського вторгнення міжфракційне депутатське об’єднання почало допомагати переселенцям. Засновниками об’єднання є самі переселенці – народні депутати «Слуги Народу» Максим Ткаченко, Руслан Горбенко та Сергій Козир, які з 2014 року із власного досвіду знають проблеми ВПО.

Разом із колегами постійно їздимо в регіони, спілкуємося з переселенцями. Сьогодні однією з головних проблем переселенців залишається відсутність житла. На зустрічі з переселенцями ми запрошуємо представників місцевої влади, щоб вони вчасно допомагали та облаштовували якісні місця компактного проживання, шукаємо варіанти збільшення житла для ВПО.

Переселенці потребують постійної уваги та турботи, більше інформації про свої права, відновлення документів, отримання медичної, соціальної та психологічної допомоги, продовження освітнього процесу для дітей. Ми збираємо всю проблематику та намагаємося розв’язати її на центральному рівні.

У Верховній Раді створили спецкомісію із захисту прав ВПО, мене обрали її головою. Уже на першому засіданні ми зареєстрували законопроєкт про продовження виплат допомоги на проживання. Ми вважаємо, що ця допомога не може бути припинена до завершення воєнного стану та інтеграції переселенців до нових громад, якщо у ВПО немає житла, майна та нормальних доходів на підконтрольній території України.

Триває також робота над новою редакцією закону про ВПО. Через повномасштабне вторгнення багато чого змінилося, і розв’язання проблем мільйонів переселенців потребують нових системних підходів.

Ми працюємо над тим, щоб це був нелише рамковий закон. Хочемо закласти механізми інтеграції ВПО в громади, працевлаштування, повернення до нормального життя. Готуємо механізми, які максимально задовольнять базові потреби людей.

Проблемою лишаються кошти, адже зараз усі податки ми витрачаємо на війну. Тому ми проводимо роботу на міжнародному рівні для залучення заблокованих російських активів та коштів донорів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy