Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Шмигаль: Україна покриє фінансові потреби на 2024 рік

  • 155
Денис Шмигаль: Україна покриє фінансові потреби на 2024 рік

Україна здатна забезпечити свої фінансові потреби на цей та наступні роки, в тому числі завдяки допомозі міжнародних партнерів. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Форуму «Україна. Рік 2024».

«Цей рік у нас практично закритий. Ми зараз очікуємо на допомогу від Сполучених Штатів. Ми розуміємо, що політична дискусія всередині Конгресу стосується не принципової підтримки України, а внутрішніх питань. Очікуємо підтримки, і ми закриємо питання дефіциту бюджету. Але ми не стоїмо на місці. Також працюємо з іншими країнами, і я переконаний, що ми цього року закриємо бюджетне фінансування – і ми вже займаємось наступним», – сказав він під час Форуму «Україна. Рік 2024».

Також очільник уряду наголосив, що угоди про безпеку з різними країнами дають впевненість у забезпеченні України зброєю на тривалий період.

«З точки зору військової оборонної підтримки – фінансами, зброєю, технологіями – ми маємо перспективу на кілька років. В кожній угоді прописані фінансові зобов’язання на 4 роки», – пояснив Денис Шмигаль.

Він висловив упевненість, що подібних угод Україна укладе багато.

«Це всі країні G7, як ми очікуємо, та всі партнери, які доєдналися до Вільнюської декларації після вільнюського саміту», – пояснив очільник Уряду. 

Також він запевнив, що триватиме й пряма бюджетна підтримка України з боку зарубіжних партнерів.

«В Україні діє безпрецедентна програма МВФ на 4 роки. Вона передбачає 15,6 млрд доларів фінансування на 4 роки. Але ця програма МВФ підтримана та гарантована країнами G7 також на 4 роки в обсязі 122 млрд доларів під час дії цієї програми. Тобто ми розуміємо, що 4 роки ми маємо підтримку від МВФ та наших міжнародних партнерів. Також ми маємо підтримку від ЄС також на 4 роки у 50 млрд євро. Отже ми розуміємо, що наступні 4 роки у нас гарантовано прописані в наших міжнародних зобов’язаннях, в наших програмах діючих. Тому ми впевнено себе почуваємо, рухаємся вперед», – розповів Денис Шмигаль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy