Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Шмигаль: Після утворення ОТГ значно покращилося адміністрування податків і відносин з бізнесом

  • 5250
Денис Шмигаль: Після утворення ОТГ значно покращилося адміністрування податків і відносин з бізнесом

Децентралізація дає можливість громадам розподіляти бюджет відповідно до потреб мешканців, сприяє регіональній конкуренції між місцевими громадами, а це, відповідно, покращує умови для ведення бізнесу, особливо для малого й середнього.

На цьому наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація».

«Загальна картина по регіонах демонструє, що після утворення ОТГ значно покращилася і практика адміністрування податків і відносин з бізнесом. З’явилася взаємна зацікавленість і громад, і влади на місцях, і бізнесу вкладати гроші у добробут конкретної громади. Бізнес у цьому безпосередньо зацікавлений, тому що це і привабливість, і розвиток для майбутньої робочої сили для того, щоб більше людей мали настрій жити в тому або іншому регіоні чи громаді, не виїжджати на заробітки, а лишатися і працювати в тому бізнесі, малому, середньому і великому, який є на території місцевих громад», — зазначив він.

Окрім того, прем’єр-міністр пригадав і фактор розширення мережі ЦНАПів в Україні.

«Реформа децентралізації, звичайно, покликана спростити відносини держави, громад і мешканців цих громад. ЦНАПи як точки надання публічних і державних послуг сьогодні себе повністю виправдовують», — підкреслив глава уряду.

Як нагадав Денис Шмигаль, понад 60% українського суспільства підтримують реформу децентралізації. На його думку, про успіх децентралізації свідчить також відношення та відгуки українських, іноземних і міжнародних партнерів.

«Варто зазначити високий рівень довіри до цієї реформи зі сторони українського суспільства. Низка проведених соціологічних досліджень в Україні демонструє доволі високий рівень довіри і підтримку цієї реформи — понад 60% українського суспільства», — підсумував прем’єр-міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy