Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Шмигаль назвав кроки для посилення демократії у громадах

  • 3297
Денис Шмигаль назвав кроки для посилення демократії у громадах

Для повноцінної демократії у громадах необхідно, зокрема, забезпечити ефективний перерозподіл повноважень між органами місцевого самоврядування й органами виконавчої влади на різних рівнях.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Ради розвитку громад та територій.

«Ми сформували майже нову територіальну основу. Для того щоб механізми демократії на місцях почали працювати на повну потужність, ще потрібно зробити цілу низку наступних кроків. Серед них – це завершити подальшу децентралізацію повноважень на принципах субсидіарності на місцях. Це забезпечити ефективний перерозподіл повноважень між органами місцевого самоврядування й органами виконавчої влади на різних рівнях», – сказав він.

Також він додав, що варто синхронізувати мережу територіальних органів, центральних органів виконавчої влади з новим адміністративно-територіальним устроєм, осучаснити службу в органах місцевого самоврядування та врегулювати питання комунальної власності.

За словами Дениса Шмигаля, реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні є однією з найуспішніших. Вона визнана не лише українським суспільством, а й міжнародними партнерами.

Також прем’єр-міністр наголосив, що в межах децентралізації кожна громада повинна отримати доступ до публічних державних регіональних послуг.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy