Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Шмигаль: Ми маємо виконувати програмні обіцянки попри зовнішні загрози

  • 7502
Денис Шмигаль: Ми маємо виконувати програмні обіцянки попри зовнішні загрози

У чинної влади є всі необхідні можливості перетворити Україну на процвітаючу державу. На цьому на XI з’їзді партії «Слуга Народу» наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Сьогодні ми маємо політичну волю Президента. Сьогодні ми маємо в руках необхідні можливості зробити з нашої країни процвітаючу успішну державу. Ми маємо низку зовнішніх викликів, вони дуже непрості. З одного боку, війна з Росією і тимчасова окупація частини нашої території. З іншого боку, світова пандемія COVID-19, яка також вимагає від нас колосальних титанічних зусиль. З третього боку, це ті програмні обіцянки і системні структурні реформи, які ми маємо кожного дня реалізовувати в нашій державі попри всі зовнішні виклики та загрози», – зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, наразі нйбільшим викликом є пандемія. І від самого початку коронакризи Президент, уряд, народні депутати та представники органів місцевого самоврядування в щоденному режимі працювали на відновлення медичної системи.
Крім того, уряд відновлює сильне військо та економічну стабільність, а створене міністерство АПК має повернути експортні потужності у сфері сільського господарства.

Також влада запроваджує проєкти державно-приватного партнерства, яких не було за 30 років незалежності. Це, зокрема, концесії портів, розбудова аеропортів та автобанів.

Крім того, завершилася реформа децентралізації, а землю та кошти передали на місця.

«Ми не лише зберегли макроекономічну стабільність, попри коронакризу, а й також продовжуємо підвищувати соціальні стандарти і запускати масштабні проєкти. Ми індексуємо пенсію другий рік поспіль, виплачуємо додаткові виплати. Підтримуємо бізнес – і це мільярди гривень кредитів, які рефінансовані під 0% чи 3%. Ми реалізовуємо за ініціативи Президента України найбільший проєкт – «Велике будівництво», – розповів прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль наголосив, що уряд відкритий до роботи з парламентом та органами місцевого самоврядування.

«У нас спільна відповідальність, яка має нас об’єднувати. Це відповідальність перед народом України. Це історичний шанс змінити країну на краще», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy