Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Шмигаль: Медична система готова до боротьби з COVID-19

  • 1444
Денис Шмигаль: Медична система готова до боротьби з COVID-19

Наразі медична система в Україні готова до боротьби з коронавірусом.

Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи другий день форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

За його словами, тільки за останні два роки вдвічі збільшилось фінансування медичної системи.

«Зараз майже 66 тисяч ліжок готові приймати хворих на коронавірус. У нас майже 57 тисяч ліжок з підведеним киснем, 6 тисяч апаратів ШВЛ, є забезпеченість ліками. Лікарі морально готові давати бій вірусу. Ми бачили, як у пікові навантаження медики героїчно надавали допомогу громадянам», – зауважив голова уряду.

Окрім того, Денис Шмигаль наголосив, що Україна має один з найменших відсотків летальності серед країн Європи.

«Це досягнення нашої медичної системи, це вдячність лікарям, які вчасно розробили протоколи лікування», – підсумував він.

Нагадаємо, у Києві відбувається триденний форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання Форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy