Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Монастирський розповів про ініціативи щодо вдосконалення протипожежних перевірок

  • 8482
Денис Монастирський розповів про ініціативи щодо вдосконалення протипожежних перевірок

Законопроєкти №4157 та №3931, які парламент розглядатиме на позачерговій сесії 30 березня, удосконалять перевірки пожежної безпеки. Про це під час брифінгу заявив голова правоохоронного комітету парламенту від «Слуги Народу» Денис Монастирський.
За його словами, часто організації не допускають компетентні органи для протипожежних перевірок.

«Ми встановлюємо вищу відповідальність за невиконання приписів або за недопуск власне представника ДСНС для перевірок. Але ми визначимо, що лише суд може притягнути до відповідальності, і штраф становитиме 1700 грн», – розповів Денис Монастирський.

Голова правоохоронного комітету зазначив, що наразі законодавство передбачає занадто мізерну відповідальність за невиконання приписів – 8 грн 50 коп. І це, додав він, не сприяє зниженню рівня виконання вимог.

Також Денис Монастирський нагадав, що раніше парламент посилив відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, за самовільне випалювання рослинності та за порушення вимог пожежної безпеки.

Крім того, він анонсував протягом запровадження кількох років нової системи моніторингу пожеж. Це допоможе виявляти пожежі протягом 5-30 хв. з моменту виявлення загоряння в лісах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy