Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Монастирський – новий міністр МВС: головні пріоритети роботи

  • 12336
Денис Монастирський – новий міністр МВС: головні пріоритети роботи

Парламент підтримав призначення народного депутата від «Слуги Народу» Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ України.

За відповідне рішення проголосував 271 депутат.

Як зазначив під час представлення ексголова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, головним його пріоритетом на новій посаді буде безпека громадян, держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів.

«Я хочу висловити повагу працівникам Нацполіції. Я поважаю всіх, хто має офіцерську честь та гідність, але нещадно боротимусь із тими, хто всупереч присяги використовуватиме свої повноваження задля власного збагачення та порушуватиме права людей», – сказав він.

Також величезну увагу новий міністр приділятиме боротьбі з організованою злочинністю: з так званими ворами в законі та кримінальними авторитетами, адже через них скоюється значна кількість тяжких та особливо тяжких злочинів.

Серед головних пріоритетів буде також і розвиток та вдосконалення патрульної поліції.

«Гарантую, що вони продовжуватимуть притягувати за адмінправопорушення суддів, прокурорів і народних депутатів, але виключно в межах закону», – зауважив новий очільник.

Окрім того, Денис Монастирський бачить своїм обов’язком продовження реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», суть якого в новій якості відносин поліцейського, громади та місцевої влади, де кожен відчуває відповідальність за свою безпеку, а поліція у своїй діяльності відповідає на потреби громадян.

Особистим пріоритетом в роботі глави МВС стане безпека дорожнього руху, саме тому він продовжить розвиток системи автоматичної фіксації ПДР.

Також Денис Монастирський зазначив важливість цифровізації в роботі МВС,
протидії та запобігання поширенню наркотиків, створення належних умов праці прикордонників, впровадження системи добровільного страхування від пожеж, спрощення отримання паспортів та дозвільних документів.

«Я братиму участь у розбудові дієвої системи тероборони та в усіх заходах, що сприятимуть відновленню територіальної цілісності України, поверненню Україні Криму та Донбасу», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy