Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Запровадження електронного суду прискорить розгляд справ та зекономить мільйони гривень

  • 302
Денис Маслов: Запровадження електронного суду прискорить розгляд справ та зекономить мільйони гривень

Комітет з питань правової політики рекомендував парламенту підтримати у другому читанні законопроєкт №7574-д, за яким суди отримають більше можливостей направляти судові рішення та повістки в електронній формі.

«Перехід до користування Е-кабінетом – це один із наступних кроків до цифровізації нашого правосуддя, який прискорить розгляд справ та зекономить десятки мільйони гривень, які суди витрачають на папір, марки і пошту», – переконаний голова комітету Денис Маслов.

За його словами, учасники судових процесів будуть більше користування Електронним кабінетом ЄСІТС. Це стосується держорганів та ОМС, представників юридичних професій, а також нової категорії – всіх юросіб та ФОПів.

Голова комітету зауважив, що стосовно нових категорій осіб закон вступатиме в дію поступово. Спочатку нововведення торкнуться юросіб у господарському процесі, а згодом (через 4 міс) – у цивільному та адміністративному. Щодо ФОПів буде діяти через 3 місяці після звершення воєнного стану, додав політик.

Денис Маслов також нагадав, що нещодавно було запроваджено зручний доступ судів до Демреєстру (Єдиний державний демографічний реєстр) і триває робота над доступом до інших реєстрів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy