Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Заборона проросійських сил відповідає нашій цілі – перемога у війні

  • 7825
Денис Маслов: Заборона проросійських сил відповідає нашій цілі – перемога у війні

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну – це продовження війни, яку РФ почала у 2014 році. На цьому в ефірі каналу FreeДОМ наголосив член комітету з питань правової політики від «Слуги Народу» Денис Маслов.

«Своєю війною проти України Російська Федерація об’єднує наших людей. Вони недооцінили нас. Вони розраховували на ті деякі політичні сили, розраховували на їхню підтримку. Але вони фатально прорахувалися. Як ми бачимо, ні одне місто, регіон не підтримав і не підтримує цих загарбників», – сказав він.

Денис Маслов відзначив у цій війні сміливість та стійкість українців , які не миряться зі спробою позбавити їх свободи. Прикладом є прояв героїзму, який демонструють беззбройні українці в тимчасово окупованих територіях, протестуючи проти російських солдат та техніки.

«Ось це справжній героїзм, а не тоді, коли ти, керівництво Росії, маєш величезну державу з величезними ресурсами, з озброєнням – і як садист знущаєшся над своїм населенням. Коли ти бомбиш, як це робить Росія, мирні міста, коли підло стріляєш по об’єктам інфраструктури, коли з прямим прицілюванням стріляєш по багатоповерхівкам – тоді ти мерзота. Ти ні в якому разі не солдат – ти не маєш ні честі, ні гідності, ні сміливості», – зазначив він.

Член правового комітету від «Слуги Народу» додав, що в умовах війни Росії проти України та воєнного стану повинна бути зупинена діяльність будь-яких політичних сил та партій, які працюють на розкол України чи шкодять нашим національним інтересам, військовим.

«Це абсолютно відповідає нашій цілі – перемога у війні», – наголосив Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy