Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: З першого дня повномасштабної війни працюємо над притягненням до відповідальності російських злочинців

  • 314
Денис Маслов: З першого дня повномасштабної війни працюємо над притягненням до відповідальності російських злочинців

З першого дня повномасштабної війни ані правоохоронні органи, ані судова система не зупинялися у питанні захисту прав громадян, відновлення справедливості та притягнення до відповідальності російських злочинців.

Про це розповів очільник Комітету з питань правової політики Денис Маслов.

За його словами, попри бойові дії та складнощі з фінансуванням, національне правосуддя продовжує працювати. Окрім того, триває ефективна співпраця з міжнародними судовими інстанціями. Зокрема з Міжнародним судом ООН та Міжнародним кримінальним судом.

«Не чекаючи завершення війни, ми вже маємо вироки російським військовим в Україні та дуже очікуємо перших результатів розслідувань Міжнародного кримінального суду. Більше того, Україна неодноразово зверталася до світової спільноти щодо створення Спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності вищого політично-військового керівництва російської федерації за злочин агресії проти України», – сказав Денис Маслов.

Він зазначив, що наразі у світі високий градус очікування справедливості, тож міжнародна спільнота добре розуміє важливість своєї участі в питанні притягнення винних до відповідальності за скоєні злочини на території нашої країни.

Очільник Комітету також наголошує на необхідності продовження судової реформи в Україні, без якої неможливо досягти будь-яких якісних результатів у інших галузях.

«Попри війну, продовжуємо втілювати судову реформу, розпочату нашим Президентом. Після шоку перших місяців війни нарешті має запрацювати Вища рада правосуддя – парламент вже призначив двох членів ВРП за новою відкритою процедурою, ухваленою нами рік тому. Наразі продовжується обрання членів ВРП іншими суб’єктами призначення. Паралельно триває процес формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів», – зауважив депутат.

На втілення повноцінної якісної судової реформи очікує українське суспільство та міжнародні партнери, які підтримують українців у відстоюванні нашої незалежності.

«Нам потрібні сучасні й комфортні суди, які будуть економити час і кошти, працювати швидко та ефективно, а головне – справедливо. Саме до цього ми рухаємось. В Україні буде панувати порядок і закон», – підсумовує Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy