Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: З Німеччини зібрали й доставили 85 тонн гуманітарної допомоги українцям

  • 8954
Денис Маслов: З Німеччини зібрали й доставили 85 тонн гуманітарної допомоги українцям

У німецькому містечку Бад-Пірмонт зібрали 85 тонн гуманітарної допомоги для українців. Найнеобхідніші речі, включно з дитячим харчуванням, засобами гігієни та генераторами вже розвантажили у Польщі.

Про це розповів народний депутат від «Слуги Народу» Денис Маслов.

За його словами, частину допомоги розподілять там між мамами та дітками, які вимушені були через війну тимчасово виїхати з України. Інша частина – вирушить в гарячі точки та в оточені міста, де складна гуманітарна ситуація через дії російських окупантів.

«Чи чули ви про курортне німецьке містечко Бад-Пірмонт з населенням у 20 тисяч? Там не лише слідкують за новинами, а й активно допомагають українцям. Вихідці з Дніпра та Києва, корінні німці, представники різних віросповідань, пліч-о-пліч зібрали та доставили гуманітарну допомогу», – повідомив Денис Маслов.

Він додав, що у дорогу також відправилася місцевий медик, яка надаватиме необхідну допомогу українцям, котрих евакуюють у Німеччину на зворотному шляху.

«Волонтери самовіддано подолали всі труднощі, що виникали у дорозі. Понад добу безперервного руху. Але ніхто навіть на хвилинку не дозволив собі перепочити або засумніватися у своїй місії. Всіх об’єднала спільна мета – допомогти українцям. Плани кремля роз’єднати нас провалилися двічі. Війна згуртувала не лише українців всередині країни та поза нею, а й весь цивілізований світ. Перемога буде за нами. Продовжуємо робити все і на всіх фронтах, задля нашої спільної перемоги!», – наголосив депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy