Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: В умовах війни доступ до безоплатної правничої допомоги буде спрощено

  • 559
Денис Маслов: В умовах війни доступ до безоплатної правничої допомоги буде спрощено

Парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт №7473-д, який розширює коло українців, що мають право на отримання безоплатної правничої допомоги та спрощує доступ до такої допомоги.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету з питань правової політики Денис Маслов.

«Права людей мають бути захищені – як у мирний час, так і під час війни. Більше того, в умовах війни доступ до отримання безоплатної правничої допомоги повинен бути спрощеним», – зазначив він.

Після остаточно ухвалення законопроєкту отримати безоплатну правничу допомогу зможуть особи, які постраждали від торгівлі людьми. Також буде спрощено механізм надання всіх видів безоплатної правничої допомоги в умовах воєнного стану дітям, недієздатним особам та особам, дієздатність яких обмежена. Вони зможуть самостійно звертатися за отриманням такої допомоги.

«Враховуючи обставини, у яких наразі перебувають наші громадяни через російську агресію, ми спростимо й процедуру звернення щодо отримання безоплатної правничої допомоги. Звернутися можна буде за єдиним телефонним номером або онлайн», – пояснює нардеп.

Передбачено й обов’язкову участь адвоката при розгляді справ щодо визнання особи недієздатною, обмеження чи поновлення дієздатності. А також щодо надання примусової психіатричної допомоги чи примусової госпіталізації.

«Попри війну, держава продовжує виконувати свою функцію у питанні забезпечення прав усіх наших громадян», – підсумовує Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy