Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Денис Маслов: Спеціальний міжнародний трибунал має засудити російських злочинців іменем усього світу

  • 47
Денис Маслов: Спеціальний міжнародний трибунал має засудити російських злочинців іменем усього світу

Злочини, які вчиняє будь-яка країна-агресор, не можуть залишатися без відповіді не тільки військової, політичної, але і юридичної. Створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочинів росії проти України й засудження воєнних злочинців дасть можливість відновити міжнародну систему безпеки й авторитет міжнародного права. На цьому наголосив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Ми спочатку вели дискусії щодо можливості створення спеціального міжнародного трибуналу, потім щодо форми, а зараз уже є і політичне, і практичне рішення – Комітет міністрів Ради Європи дав доручення Генеральному секретарю РЄ опрацювати та підготувати документи для проєкту договору між Україною та Радою Європи про створення Трибуналу», – зазначив парламентарій.

За його словами, це рішення означає, що відповідний Трибунал буде створений.

«Для нас дуже важливо, щоб на цьому Трибуналі злочинці засуджувалися не просто іменем України, а іменем усього світу. Ця найбільша збройна агресія з часів Другої світової війни вплинула на весь світ, на європейську та міжнародну систему безпеки, вона знищила авторитет міжнародного права. Це потрібно відновити, а для цього злочинців необхідно посадити на лаву підсудних і засудити», – наголосив народний депутат.

Він нагадав, що до Ради Європи входять 46 країн світу, а договір про створення Трибуналу має бути відкритий для підписання іншими державами.

«Це означає, що будь-який російський злочинець, опинившись не на території рф, потрапить до рук міжнародного правосуддя. Зрештою, коли зміниться кремлівський режим, а так стається з усіма злочинними імперіями, то злочинці будуть просто видані. Самі громадяни росії покладуть на них відповідальність», – підкреслив Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy